Szamba betonowe Dokumentacja Wspólpraca Częste pytania Kontakt Szamba betonowe BETONEX

Transport
szamb betonowych

Z rozpoczęciem produkcji szamb betonowych wiązało się stworzenie odpowiedniego zaplecza logistycznego, które będzie stwarzało możliwość jak najszybszej dostawy i montażu zbiornika u klienta końcowego.
Początkowo dla małej firmy, stawiającej swoje kroki w przemyśle budowlanym było to trudne.

Jeżeli nie wiecie Państwo jaki zbiornik wybrać, jak przygotować wykop oraz podłoże, prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym gdzie otrzymacie wszystkie niezbędne informacje na temat transportu oraz montażu szamb betonowych.
Nasi konsultanci udzielą również informacji na temat kosztów oraz terminu dostawy.
Nasza samochody ciężarowe przystosowane są specjalnie do bezpiecznego transportu zbiorników. Wraz z kierowcą zawsze pojawiają się montażyści, którzy szybko, fachowo osadzą i zamontują szambo w Państwa gospodarstwie jednocześnie wręczając wszystkie niezbędne dokumenty zbiorników potrzebne do ich legalizacji.

Przypominamy również iż posiadamy karty katalogowe wszystkich naszych produktów co w znacznym stopniu upraszcza planowanie montażu.

Copyright 2015 www.szambabetonowe-betonex.pl  All rights reserved. strony-ww-radom-pozycjonowanie 500 581 100 500 591 100 www.szambabetonowe-betonex.pl

• mazowieckie

• świętokrzyskie

• łódzkie

• lubelskie

• małopolskie

• śląskie

szamba betonowe Lublin
szamba betonowe Chełm
szamba betonowe Zamość
szamba betonowe Świdnik
szamba betonowe Kraśnik
szamba betonowe Biłgoraj
szamba betonowe Lubartów
szamba betonowe Łęczna

szamba betonowe Łódź
szamba betonowe Piotrków
szamba betonowe Pabianice
szamba betonowe Tomaszów
szamba betonowe Bełchatów
szamba betonowe Zgierz
szamba betonowe Skierniewice
szamba betonowe Kutno

szamba betonowe Kielce
szamba betonowe Ostrowiec
szamba betonowe Starachowice
szamba betonowe Sandomierz
szamba betonowe Końskie
szamba betonowe Jędrzejów
szamba betonowe Staszów
szamba betonowe Pińczów

ul. Stawna 2
Wielogóra
26-660 Jedlińsk

Działamy na terenie całego kraju

szamba betonowe Warszawa
szamba betonowe Radom
szamba betonowe Płock
szamba betonowe Siedlce
szamba betonowe Pruszków
szamba betonowe Legionowo
szamba betonowe Ostrołęka
szamba betonowe Piaseczno

Transport szamb

W miarę upływu lat i poszerzenia swojej oferty z szamb betonowych o inne zbiorniki takie jak: zbiorniki na deszczówkę, zbiorniki na ścieki, zbiorniki wielokomorowe, zbiorniki na gnojówkę oraz gnojowicę, separatory tłuszczów, betonowe komory wodomierza i betonowe kanały samochodowe mała firma rozrosła się do prężnie działającego przedsiębiorstwa, stając się głównym producentem szamb betonowych w Polsce. Z roku na rok na terenie każdego województwa otwierają się kolejne place przeładunkowe firmy BETONEX co w  dużej mierze przyśpiesza dostawę zamówionego zbiornika, a nasza flota samochodów ciężarowych z HDS jest w stanie dostarczyć szamba betonowe już w kilka godzin od zamówienia.
Na terenie całego kraju współpracujemy również z firmami zajmującymi się profesjonalnym wykopami co pozwala nam w kompleksowy, profesjonalny sposób zaoferować usługę transportu oraz montażu szamb betonowych na terenie całego kraju.
Przy zastosowaniu transportu łączonego dostawa szamba możliwa jest od 24-48 godzin od momentu zamówienia, natomiast przy transporcie indywidualnym już tego samego dnia co zamówienie zbiornika.